JUNIPER SKY ADVANCED THREAT PREVENTION

 

جلوگیری از تهدید پیشرفته جونیپر اسکای یک سرویس مبتنی بر ابر است که محفاظتی پیشرفته و کامل در برابر بدافزارها را ارائه می‌دهد. جلوگیری از تهدید پیشرفته جونیپر اسکای با دروازه‌های خدماتی سری SRX ادغام شده است و یک راهکار ضد بدافزار پویا را ارائه می‌دهد که این راهکار می‌تواند با چشم‌انداز همواره در حال تغییر به طور همزمان تغییر کند.

از آنجایی که بدافزارها تکامل یافته‌اند و پیچیده‌تر شده‌اند، برای محصولات ضد بدافزارهای مرسوم دفاع موثر در برابر چنین نوع از حملاتی روز به روز سخت‌تر می‌شود. جلوگیری از تهدید پیشرفته اسکای شبکه‌های جونیپر (ATP) حافظت ضد بد افزار و ضد باج‌افزاری را در برابر تهدیدهای ناشناخته و «جدید» را با نظارت بر ورود و خروج ترافیک شبکه فراهم می‌سازند و به دنبال بدافزارها و سایر عوامل خطرساز هستند. ATP اسکای جونیپر از فناوری‌های خط لوله‌ای در ابر استفاده می‌کند و بدین شکل احکام مترقی را ارائه می‌دهند که به ارزیابی سطح ریسک هر حمله احتمالی می‌پردازد و بدین شکل سطح بالایی از دقت در تشخیص تهدید را فراهم می‌سازد. ATP اسکای جونیپر به شکلی ایمن درون ابر میزبانی می‌شود و با دروازه‌های خدماتی سری SRX ادغام می‌شود تا بدین شکل بازرسی عمیق، مسدوسازی بدافزار درون محصول و گزارش‌دهی عملیاتی را ارائه دهد.

فناوری شناسایی ATP اسکای جونیپر از طیف وسیعی از فناوری‌ها برای شناسایی سریع تهدیدها و جلوگیری از حملات قریب‌الوقوع استفاده می‌کند. این محدوده از جستجوی سریع حافظه پنهان یا کش تا شناسایی فایل‌های شناخته برای تجزیه و تحلیل پویا با استفاده از تکنیک‌های تقلب منحصر به فردی است که در محیط سندباکس اعمال می‌شود تا بدین شکل بدافزارها وادار به فعالیت شوند و خود را لو دهند. الگوریتم‌های یادگیری ماشینی مجاز به ATP اسکای جونیپر اجازه می‌دهد تا با استفاده از چشم‌انداز تهدیدهای همواره در حال تغییر به بدافزارهای جدید را شناسایی کند. هر دو حملات مبتنی بر وب و ایمیل دفع می‌شوند و بدین شکل سازمان‌ها را از برجسته‌ترین خط سیر تهدیدات می‌توان محافظت کرد.

ATP اسکای جونیپر با استفاده از تکنیک‌های تکاملی می‌تواند چندین ویژگی و رفتار از مجموعه‌داده‌های بزرگ را محاسبه کند و همچنین قادر به شناسایی حملات جدید خواهد بود و بدین شکل پیش از اینکه مهاجم به شبکه نفوذ کند قادر به از بین بردن تهدید است. پس از شناسایی، امضای نرم افزارهای مخرب در حافظه پنهان ثبت می‌شود و به طور گسترده‌ای برای توقف حملات مشابه در آینده منتشر می‌شود.

شکل 1: راهکار پیشگیری از تهدید پیشرفته اسکای جونیپر

برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره Juniper Sky Advanced Threat Prevention اینجا را مطالعه نمایید.