احراز هویت چند عاملی

دارایی‌های دیجیتال شما با حملات و تهدیدهایی جدید مواجه هستند. با استفاده از احراز هویت چندعاملی جدید از داده‌های خود به شکلی موثر محافظت کنید. باعث افتخار ما است که پیشنهادی به شما ارائه دهیم که متناسب با نیازهای شما باشد.

بررسی اجمالی

پلت‌فرم KeyIdentity MFA مجموعه‌ای از محصولات ایمن، یکپارچه، انعطاف پذیر و شفاف را ارائه می‌دهد. طرح ماژولار و آینده‌نگرانه پلت‌فرم KeyIdentity MFA به شما محافظی قابل اتکا را برای آینده و حال ارائه می‌دهد.

 

• KeyIdentity Smart Virtual Appliance (برنامه‌های کاربردی مجازی هوشمند KeyIdentity) و بسته‌بندی محلی برای شما بنیادی ایمن، انعطاف پذیر و مقیاس‌پذیر برای پیاده‌سازی و اجرای راه‌حل‌های احرازهویت را فراهم می‌سازد که این موارد درون سازمان یا درون ابر می‌توانند باشند.

 

• ارائه دهندگان KeyIdentity Authentication به شما اجازه ادغامی مقیاس‌پذیر و آسان MFA را درون محیط دسکتاپ و سرور را بر روی سیستم‌عامل‌های لینوکس، مک و ویندوز می‌دهند. پلت فرم KeyIdentity MFA همچنین روش‌های پیشرفته فشردن توکن و همچنین احراز هویت آنلاین را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید فرآیندهای ورود به سیستم خود را با احراز هویتی قوی و آینده‌نگرانه مطابق با سطح ریسک خود گسترش دهید.

 

• Key Identity Authenticator سناریوهایی امن و آسان را برای استفاده از گوشی‌های هوشمند را فراهم می‌سازد. توکن‌های QR و فشردگی را به منظور پاسخگویی به نیازهای امنیتی روزافزون ارائه می‌دهد در عین حال نیز دارای سطح بالایی از کاربردپذیری و پذیرش توسط کاربران نهایی است. قابلیت آفلاین OTP کاربردپذیری MFA را برای کارکنانی از شما که در حال حرکت هستند را فراهم می‌سازد.

کاربردپذیری ایمن

با استفاده از توکن‌های فشار و QR جدید بدون در خطر انداختن امنیت، کاربران خود را قادر به لذت بردن از سطح بالایی از کاربردپذیری کنید.

توکن‌های فشار و QR، KeyIdentity دارای سطح بالایی از کاربرپذیری و پذیرش توسط کاربران نهایی هستند و از طریق استفاده از پلت‌فرم‌های تلفن‌های هوشمند جدید فعال می‌شوند. در عین حال نیز تراکنش‌هایی که به شکل توکار ساخته شده‌اند سبب تسهیل درجه بالایی از امنیت و قابلیت ردیابی نسبت به توکن‌های سخت‌افزاری کلاسیک می‌شوند.

برنامه‌های کاربردی انعطاف‌پذیر

طیف گسترده‌ای از انواع توکن‌های پشتیبانی شده به شما اجازه انتخابی صحیح برای تمامی موارد در شرکت خودتان را با توجه به نیازهای کاربردپذیری، امنیت، و صرفه‌جویی در هزینه می‌دهد.

شما می توانید بر اساس سطح کاربر، گروه یا نقش تصمیم بگیرید که کدام توکن‌ها را استفاده کنید که این موضوع وابسته به سناریو برنامه‌های کاربردی و سطح ریسک دارد.

توکن‌های یکبار مصرف و دارای محدودیت زمانی از جمله توکن‌هایی هستند که باید برای دسترسی خارجی و کوتاه مدت بدون ریسک تامین بیش از حد یا خطاهای حین‌اجرا  تنظیم شوند.

آینده نگرانه

طراحی ماژولار و انعطاف‌پذیری LinOTP را قادر می‌سازد تا با سناریو‌های آتی سازگار و مقیاس‌پذیر شود. LinOTP با شرکت شما رشد می‌کند.

امکان مهاجرتی ساده برای ادغام احراز هویت 2 FA سنتی را در حین حفاظت از سرمایه‌گذاری انجام شده را فراهم می‌سازد. فرقی ندارد که شما در حال جایگزینی راه‌حل خود هستید یا در حال ادغام یک واحد کسب و کار جدید درون محیط خود هستید.

LinOTP درون محیط‌های بزرگ نیز اندازه می‌شود و می‌تواند از یک VM افزونگی کوچک شروع به رشد کند و تا محیط‌های توزیع شده بین‌المللی برود و در عین حال نیز از داده‌ها محافظت کند.