Oracle Database Appliance X7-2 Model Family

مدیریت پایگاه ‌داده اوراکل با سیستمی که برای هدفی خاص ساخته شده است

 

تجهیزات پایگاه داده اوراکل در سال 2011 معرفی شد که در حقیقت یک سیستم مهندسی شده از سوی اوراکل است که ساده‌سازی و بهینه‌سازی شده است و همچنین مقرون به صرفه است. از آغاز تا انتهای پنج نسل از تجهیزات پایگاه داده اوراکل، استقرار پایگاه داده اوراکل در انواع مختلف سناریوها برای مشتریان بسیار محبوب بوده است.

آخرین نسل از مجموعه تجهیزات پایگاه داده اوراکل با X7-2S و X7-2M و X7-2-HA به‌روزرسانی شده است. خانواده مدل X7-2 از تجهیزات پایگاه داده اوراکل پاین‌ترین قیمت سخت‌افزاری برای یک سیستم مهندسی شده اوراکل را پیشنهاد می‌دهد و X7-2S دارای قیمتی در حدود یک چهارم قیمت X7-2-HA است. در ترکیب با مجوزدهی نرم‌افزاری پایگاه داده اوراکل انعطاف‌پذیر، خانواده مدل X7-S از تجهیزات پایگاه داده اوراکل سیستم‌های مهندسی شده اوراکل را در هر سازمانی در دسترس قرار می‌دهد.

تجهیزات پایگاه داده اوراکل با اسامی X7-2S و X7-2M و X7-2-HA سبب گسترش دسترسی به تجهیزات پایگاه داده برای پشتیبانی از سناریوهای استقرار و نسخه‌های پایگاه داده‌های مختلف شده است. آنها برای مشتریانی طراحی شده‌اند که نیاز به پایگاه داده‌های تک نمونه‌ای دارند. در حالیکه X7-2-HA به منظور اجرای پایگاه داده‌های خوشه‌ای با خوشه‌های کاربردی حقیقی اوراکل بهینه‌سازی شده است که در آن دسترس‌پذیری بالا مورد نیاز است.

خانواده مدل X7-2 از تجهیزات پایگاه داده اوراکل برای مشتریانی ایده‌آل است که به دنبال اجتناب از پیچیدگی، تنظیم نیازمندی‌ها و هزینه‌های بالاتر از راه‌حل‌های پایگاه داده «خودتان بسازید» هستند. مشتریان هم اکنون می‌توانند از مزایای سیستم‌های مهندسی شده اوراکل استفاده کنند تا بدین شکل هم بودجه مد نظر خود را رعایت کنند و هم نیازمندی‌های خود را برطرف سازند و در عین حال نیز از مزایای یک راه‌حل بهینه‌سازی پایگاه داده با بهترین شیوه‌ها نیز بهره‌مند شوند و از خرده‌فروشان نیز حمایت کنند.

برای مشتریانی که به دنبال یک راه‌حل پایگاه داده ساده، بهینه‌سازی شده و مقرون به صرفه هستند، خانواده مدل X7-2 از تجهیزات پایگاه داده اوراکل سخت‌افزارهای هدفمند بهینه‌سازی‌شده را برای هر سازمانی ارائه می‌دهد.

تجهیزات پایگاه داده اوراکل در هر سطحی از پشته فناوری طراحی شده است که در نتیجه به کارگیری و ارتقاء آسان تر و مدیریت کارآمدتر دارد. با خانواده مدل X7-2 از تجهیزات پایگاه داده اوراکل مشتریان می‌توانند به سرعت به خدمات جدیدی به بازار بپردازند و در عین حال بهبود سطح خدمات خود را با افزودن ارزش کسب و کار به شرکت خود به همراه داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.